1D23A-100M datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    1D23A-100M
  • Производитель
    ICE Components
  • Описание
    ICE Components 1D23A-100M Dimensions: 21.2 mm W x 24 mm L x 23 mm H Inductance: 10 uH Maximum Dc Current: 9.4 Amps Maximum Dc Resistance: 9.6 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 130 C Series: 1D23A Shielding: Shielded Termination Style: Through Hole Tolerance: 20 % Devices? in Package: 1 Core? Material: Ferrite Lead Style: Radial, WIRE Standards and Certifications: RoHS Molded / Shielded: Shielded Application: General Purpose Inductance Range: 10 microH Rated DC Current: 9400 milliamps Operating Temperature: -40 to 130 C (-40 to 266 F)